Ece Prensesin Doğum Kurabiyeleri

                                                              Resim No: MG.0011

Yazmak için her fırsatta boşluk bulmaya çalışsam da; 2 günde bir yazma dileğimi yerine getiremiyorum. Her seferinde ekstra bir şeyler çıkıyor. Hatta bu aralar siparişlerim var onları yetiştirmeye çalışıyorum :) Güzel haber yani:) Bu yüzden yazamadım bu haftaJ

Her şeyin ilki çok güzeldir yaşamlarımızda,kolay kolay unutulmazlar. İlk iş yerimin bana kattığı tecrübeleri, arkadaşlıkları say say bitmez. Tuğba’ da onlardan birisi. En iyisi, en iyi niyetlisi, en hoş sohbeti, en çılgını, en kokoşu, en dobrası.. sanırım bu enler uzayıp gider. Sosyal medya sağolsun Tuğba’nın hamile olduğunu öğrendiğimde sanırım doğuma az kalmıştı. 

  Resim No: MG.0012

Bir akşam telefonum çaldığında arayan Tuğba idi; Doğacak prensesi için hastanede gelen misafirlere verilmek üzere kurabiye dağıtmak istediğini iletti. Facebook profilimde gördüğü modellerden beğendiklerini söyledi, nasıl oluyor ne zaman olmalı falan derken haber vereceğim deyip kapattık. Sanırım aradan 1 ay kadar zaman geçtikten sonra netleşti kurabiyeler,doğuma 2-3 gün kalmıştı ve yine aceleydi. Hatta sipariş için telefonda konuşurken bende kurabiye malzemelerim için bir yapı markette dolanıyor kap kacak bakıyordum. Koştur koştur eve gittim. 

                                                       Resim No: MG.0013

Sonrası malum hızlıca kurabiyeler hazırlandı. Yine acele bir sipariş hazırlama korkusu yaşasam da, mahçup olmamak için ekstra özenle bu kurabiyelerimiz çıktı ortaya.Ve karşınızda en sevdiğim ve hep seveceğim en şirin modeller. Uzun bir zaman bende vazgeçemeyeceğim sanırım. Tabii ki bebeğimiz kız olunca pembe kurabiyeler de ayrı bir güzel oldu:) Ece kızımız için kurabiyeleri doğduğu gün işe gitmeden hemencecik hastaneye bıraktım. İçine de şirin sarı renkte bodyli bir model çalışıp onu da ilettim. Ece Prensesimiz büyümeye başladı bile, maşallah annesine çok benziyor minik hanımefendi. Sağlıklı,mutlu,huzurlu ve tabiî ki analı-babalı bir ömrü olsun..
Mete Abi ve Tuğba'ya kızlarıyla musmutlu bir hayat diliyorum :)                                                     Resim No: MG.0014
Sevgiler
   MügeHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...