Müge'nin Dükkanı Anneler Günü İçin Bir Kavanoz Dolusu Kurabiye Hediye Ediyor !


Uzun zamandır tamamlanmasını beklediğim  blog tasarımının, tam olarak bitmesede şekillenmesiyle daha fazla dayanamadan karşınızdayım. Ufak tefek düzenlemelerle yakında tamamlanmış olacaktır. :) Sabırsızım ben :)

Sizlere daha önce de bahsettiğim gibi çekilişimiz var. İlk çekilişimiz Anneler Günü’nün  yaklaşmasıyla değişiklik olur diye hazırladığım şirin bir aktivite. Anneler Günü’nde annenize hediye edebileceğiniz bir kavanoz dolusu mini kurabiye sizin olabilir! Ya da siz de bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz? Nasıl mı ? Detaylar birazdan :)

Peki kaç adet kurabiyeye sahip olacaksınız? Fotoğraflarını yarın paylaşacağım, şirin bir kavanozda 20 adet mini kurabiye hediye edeceğim.Bu boş kavanozumuz yarın  dopdolu olucak :) Ben kavonozu doldurmadan çekiliş metnini hazırlamak istedim :)

Hediye kurabiye kavanozunu kazanabilmek için yapmanız gereken Müge’nin Dükkanı’nın Facebook sayfasını BEĞEN tuşuna basarak takibe almanız, hemen ardından kampanyamızı arkadaşlarınızla “PAYLAŞ”arak onların da sayfamızı “BEĞEN”melerini sağlamanız. Ve sonrasında; bu çekiliş metnin hemen altında yorum kısmına beğendiğinizi ve paylaştığınızı belirtmenizi rica edeceğim. Sonrasında isimleri oradan alarak çekiliş listesi oluşturulucaktır. Sayfamızı daha önceden “BEĞEN”miş olsanız dahi kurabiyelerimizi kazanabilirsiniz bu şansa sizlerde sahipsiniz, bu durumda ise tek yapmanız gereken yine Müge’nin Dükkanı Facebook sayfasını arkadaşlarınızla “PAYLAŞ”manız.

Bunun sonucunda bugünden itibaren Müge’nin Dükkanı Facebook sayfasını takip eden/etmeye başlayan her yeni 100 kişiden 1 kişiye random.org’da çekilecek kura ile bir kavanoz dolusu mini kurabiye hediye edilecektir, bunun yanında; kazananı önermiş olan diğer 1 kişiye de yine aynı şekilde kurabiye kavanozu hediye edilecektir. Eee tabii çekilişe girecek her 100 kişi içinde sizin önerdiğiniz insan sayısı ne kadar fazla ise kazanma şansınız da o kadar fazla olacaktır.

Ve her 100 kişi olduğunda kazananlar açıklanacaktır :)
Tek yapmanız gereken paylaşmak!! Haydi klavyelere :)

Kampanya bitiş tarihi : 1 Mayıs 2013 Saat: 23:59

Müge’nin Dükkanı Facebook sayfası : www.facebook.com/mugenindukkani 


Sevgiler
   Müge

3 yorum:

  1. muhtesem bir fikir...hemen uyguladim :)

    YanıtlaSil
  2. İsminizi listeye aldık Çiğdem Hanım. Bol Şanslar :)

    YanıtlaSil
  3. merhabalar heycan icinde cekilisi bekliyorum acaba, sonuclandi mi?

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...