Evlilik Teklifi Partisi Hatıra Kurabiyesi


Resim No: MG.0025   

Günümüzde artık evlilik teklifleri için erkekler inanılmaz  bir çaba içerisinde. Gökyüzüne lazer ile yazmalar, billboard afişleri, tekne kiralamalar, partiler vs. Aslında bu süper bir durum. Erkekler biz bayanlar için özel şeyler düşünüp bu en önemli anı neredeyse ölümsüzleştiriyorlar.

İşte bu kurabiyelerinde öyle bir hikayesi var. Bertuğ ile arkadaşlığımız çok eskiye dayalı; yaklaşık 7 yıl. O yüzden çok severim kendisini.O yüzden ayrıca bir önemliydi bu kurabiyeler.

                                                Resim No: MG.0026   

Bertuğ uzun zamandır evlilik teklifi üzerine düşünüyordu ve sonunda çok sevdiği Ceyda için süper bir parti organize etme fikrinde karar kıldı.  Kafe Pi'nin en üst katını parti için ayarladı. En yakın arkadaş grubundan yaklaşık 15-20 kişinin katılacağı partiden, herkesin bir hatıraya sahip olmasını istediği için bu kurabiyeleri düşünmüş. Şenay'ın maket fikri, Elif'in muhteşem zevkli süslemeleri, benim kurabiyelerimle gece oldukça renklendi. 

Karşınızda Bertuğ’un sarı, Ceyda’nın siyah  saçlarıyla onları tarif eden çift kalpli kurabiyemiz. Örnek teşkil etmesi için videosunu da buradan paylaşıyorum.(Bertuğ Evlenme Teklifi )Onlara çokça mutluluklar diliyorum.  Ve süpriz partiden birkaç kare.

Sevgiler
   Müge


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...