Ceyda ve Bertuğ Söz Kurabiyesi

Resim No: MG.0030

Merhabalar,

En sevdiğim şey mutfaktan çıkmamak. Sanırım mutfakta olmaktan başka bir hedefim isteğim yok :)Kurabiyeleri, cupcakeleri yapıp yapıp ofise getiriyorum. Arkadaşlarım benim yüzümden tatlı komasına girebilir. Bertuğ ile önceden tanışıyoruz. Gel zaman git zaman kurabiyeleri taşırken kendisini kurabiyelerimin bağımlısı yaptım sanırım :)

Ceyda ve Bertuğ çiftine ait soft tonlarındaki söz kurabiyeleri renkleri itibariyle favorilerimden =) Daha önce evlenme teklifi kurabiyeleri yapmıştım. Kendileri çok sevdiğim arkadaşlarım. Yine ufak bir beyin jimnastiğiyle bu modelimiz ortaya çıktı. Gelen aile büyüklerine ikram etmek üzere kap şeklinde tabi ki o özel günü simgeleyen yüzük formlu kurabiyelerimizden hazırladım. Söz töreni aile arasında oldu. Törenden bir kare paylaşacağım tabi ki benim kurabiyelerimde hep yanlarında :) Kendilerine yine yeniden çokça teşekkürler.


Bu aralar keyfim pek yerinde, siprarişler yoğunca ondan mıdır bilinmez, ama keyifliyim. Yazmaya fırsatım oldukça bilgisayarın başına geçiyorum. Daha paylaşılacak çok fazla model ve sipariş hikayemiz var. Görüşmek üzere...

Sizlerde nişan-söz-düğün gibi organizasyonlarınız için bu şirin kurabiyeleri tercih edebilirsiniz.

Hoşçakalın :)

Sevgiler

   Müge

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...