Wedding Weekend'13 Sheraton Hotel Bursa ve Ben :)

Selamlar,

2 aydır ortalarda yokum. Yazmadığım için kendimi suçlu hissediyorum. Aslında facebook ve instagramdan takip edenler bilir oralarda paylaşımlarım oldu ve oluyor. Facebook ve instagram için adreslerim : www.facebook.com/mugenindukkani
İntagram kullanıcı adım : mugenindukkani

Sizlerle daha önceki yazılarımda paylaşmıştım; Sheraton Hotel ve Wedding Weekend organizasyonu benim için çok özel bir organizasyon oldu. Yukarıda görmüş olduğunuz tasarımla Bursa geneldinde ki dergi-gazete ve outdoor da tanıtımları yapıldı.
Evleneceklere hitaben; gelinlik, fotoğraf, takı, davetiye, organizasyon ve nikah şekeri gibi tüm detayların olduğu güzel bir organizasyondu.
  
Zeynep Tunuslu Defilesi ilk gün olduğu için ilk gün oldukça yoğun geçse de 2. Gün sakindi. Bursa’da şeker hamuru kaplı pasta, kurabiye ve cupcake yapılmadığını düşünen bir grup insanla karşılaşmadım desem yalan olur. Sadece İstanbul’da yapıldığını düşünen bir çoğunluk vardı.

Sanırım fuar alanında en renkli yer bize ait olduğu için herkes standa kadar gelmese de göz ucuyla bakıp geçti. Fotoğraflardan da anlayacağınız üzere oldukça heyecanlı ve mimiklerimin bol olduğu bir hafta sonu geçirdim. Herkese tek tek keyifle ve büyük bir mutlulukla anlattım. Nedir? Nasıl yapılır? Gibi bir çok soruya yanıt verdim. Bildiğim kadarıyla anlattım.Sheraton Hotel Pazarlama departmanının benden ricası nikah şekeri örneklerini de yapabiliyorsam orada sergilemem oldu. Bende 1 hafta öncesinden birkaç model için hazırlık yaptım. Standımın görsellerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.


Hoşçakalın J

Sevgiler

   Müge

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...