Evlilik Teklifi için Mesajlı Cupcake Seti ve Konuşma Balonları

Merhabalar,

Maillerime zaman zaman yoğunluktan dolayı geç cevap verebiliyorum. Yine böyle yoğun bir dönemde Ozan Bey’in bana attığı maile geri dönüşüm birkaç gün geç olmuştu. Detaylı ve güzel mailine cevap verişimle ortak bir gün kararlaştırıp detayları konuşmak için buluştuk. Kız arkadaşına doğum gününde güzel bir süprizle evlilik teklifi edecekti. Tanıştıkları yerde kalabalık bir arkadaş gurubuyla güzel bir teklif planlamıştı.
Resim No: MG.0035
Benden öncelikle istediği cupcakelerdi. 

Tüm ayrıntıları konuştuk ve sonrasında beyin fırtınası yaparak nasıl bir şey olması gerektiğine karar verdik. Başbaşa bir organizasyon olmayacağı için genel olarak üzerinde güzel dilek mesajlarının olduğu bir cupcake set hazırlanacaktı. 
Resim No: MG.0036
Tabi konu konuyu açtı ve kalabalık bir grup olduğu için arkadaşlara da görev vermek gerekirdi :) Sonrasında üzerinde bir sürü “Evet” yazan konuşma balonları yapmaya karar verdik. Ve partilerin olmazsa olmazı eğlenceli gözlükler. Her şey onlara ve o geceye özel hazırlandı.

İnce ayrıntılarla her şeyi hazırladık ve parti oldukça eğlenceli ve güzelmiş. Cevaba gelince tabii ki “Evet” olmuş. Onlara ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Sevgiler


   Müge

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...