Bursa Butik Kurabiye Kursu

Kursumuz, kurabiye süslemesi alanında hobi amaçlı kendini geliştirmek, özel günlerde sevdiklerine kendi elleri ile hazırladıkları kurabiyeler sunmak isteyen ve ya bu alanda kariyer yapmayı planlayan kişiler için en uygun başlangıç noktasıdır.

Toplam 4-5  saat süren ve 10 farklı model kurabiye yapacağımız workshop sırasında hem keyifli vakit geçirecek hem de şeker hamuru ile kurabiye süsleme tekniklerini en ince ayrıntısına kadar ögrenme fırsatı yakalayacaksınız. Kurs sırasında hazırlayacağınız kurabiyeleri beraberinizde eve götürme imkânınız bulunmaktadır. Bu sayede el becerilerinizle sevdiklerinizi hem şasırtacak hem de sevindireceksiniz. 

Profesyonel düzeyde kurabiye süsleyebilmek için kurs sonrası yapılacak çalısmalar oldukça önem taşımaktadır. Bu nedenle, kurs sırasında ögrendiginiz teknikleri evde kendi kendinize tekrarlayarak başarınızın ve el becerinizin katlanarak artmasını sağlayabilir ve bu alanda kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Kurabiye kursumuz ile alakalı bilgiler alttaki gibidir;

Süre:                     1 gün 10:30-16:00 saatleri arasında

Yer:                        Müge Vatansever’in Mutfağı
                                      FSM Bulvarı Nilüfer / BURSA

Katılımcı:             Maximum 4 kişi

İçerik:                   * Müge’nin Dükkanı vanilyalı kurabiye tarifi,pişirilmesi ve püf noktaları
                                     * 10 Adet kurabiyenin farklı tekniklerle şeker hamuru ile süslenmesi


Kurs içeriği

-       Kurabiye hamurunun hazırlanması,
-       Hamurun kalıplarla şekillendirilip, pişirilmesi,
-       Şeker hamuru ile kurabiyelerin süsleme tekniklerinin gösterilmesi.

Kurs Için Gerekli Malzemeler

Kursa gelirken yanınızda getirmeniz gereken herhangi bir malzeme bulunmamaktadır. Öğle yemeği ve kullanılan tüm malzemeler Müge’nin Dükkanı tarafından temin edilmektedir.

Kurs Rezervasyonu ve Ücret Iadesi

Kurs rezervasyonunun kesinleştirilebilmesi için ücretin yarısının önden ödenmesi gerekmektedir. Ödemenin geri kalan yarısı ise kurs günü elden nakit olarak alınacaktır.

Kurs tarihine 2 haftadan(15gün) daha fazla zaman varken kursa katılmaktan vazgeçilmesi durumunda rezervasyon ücretinin tümü iade edilir. 2 haftadan(15gün) daha az zaman varken yapılan tüm iptallerde veya kursa katılınmaması durumunda rezervasyon ücreti geri ödenmemektedir.

Müge’nin Dükkanı hastalık vb. acil sebeplerden kursu iptal edilebilir veya başka bir tarihe erteleyebilir. Herhangi bir tarih değişiminde yeni kurs tarihi katılımcılara bildirilir, ancak yeni tarih katılımcı için uygun değilse rezervasyon ücreti iade edilir. Bu durumda ücret iadesi katılımcıdan gelecek karara göre yapılmaktadır.


Ödeme Sekli:

Ödemeler banka hesabımıza yapılacak havale / EFT yoluyla kabul edilmektedir.
Kredi kartı ile ödeme maalesef kabul edilmemektedir.Rezervasyon ve bilgi için mugenindukkani@gmail.com dan ulaşabilirsiniz.

 Sevgiler 

   Müge
Şeker Hamuru Kaplı Kurabiye Kursu
Bursa Kurabiye Kursu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...