İkizlerin Uğur Böcekli Doğum Günü Pastası

Selamlar,

Pasta ile ilgili bir postla karşınızdayım.

Daha önce doğumlarında kurabiye yaparak başladığım Aras ve Tolga 2 yaşına basıyorlar bile. Zaman hızla geçiyor. Aras ve Tolga'nın hoşgeldin kurabiyeleri; henüz bloğum yok, hatta bu kadar ilerleyeceğimi düşünmezken yani kısacası kendimi geliştirmeye çalışırken yaptığım ilk kurabiyelerimdendi . İkinci kez bebek kurabiyesi hazırlıyordum hatta üzerinde baya düşünmüştüm nasıl yapsam diye oldukça zor bir gündü. Hatırlayınca bile o anki halime gülüyorum.

Bugün ise yaşları 2 olurken benim pastamla kutlanacak olması beni öyle mutlu ediyor ki. İnşallah evlenirlerkende pastalarını ben yaparım :)
Resim No: MG.0038

Pastaya gelecek olursak birazcık detaylandıralım. Henüz küçük olduklarından sevdikleri bir karakter olmaması aslında sevindiriyor beni çünkü; ünlü karakterler çalışmak istemiyorum. Nedeni ise onların yeri zaten ayrı ve özel; asıl daha özeli şirin mi şirin kendilerini yansıtan bir figür yaratmak kısmı. Bende top sevdiklerini öğrendiğim vede tüm yaşlarının onlara uğur getirmesini dileyerek sade bir pasta tasarladım.

Ve karşınızda mavi kırmızı uyumlu sade pastamız.

Resim No: MG.0039

İçi bol Belçika çikolatalı brownie gibi bir kek ve ganajdan oluşuyor. Pastahaneler de satılan pufudik pandispanyalı yağlı kremalı pastalardan değil. Bunu da dip not olarak iletmiş olalım.

Sizlerde pasta siparişi vermek isterseniz detaylarınızı anlatan bir maille mugenindukkani@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.


Sevgiler  Müge


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...