Sık Sorulanlar


üÜrünleriniz ev yapımı mı?
İnternet sitemizde görmüş olduğunuz her ürün Müge Vatansever tarafından tek tek özenle tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Yoğun el işçiliği ve emek gerektiren bu ürünler daha sonra Müge Vatansever'in evinin mutfağında büyük özen ve titizlikle hazırlanmaktadır.

üKullandığınız malzemeler ne kadar kaliteli?
Müge'nin Dükkanı olarak sizlere güzel görünüşleri kadar tatları da; damak zevkimize hitap edebilecek güzel ürünler sunmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle, ürünlerimizin yapımı aşamasında kullanılan un, şeker, tereyağı, çikolata ve benzeri malzemeler evlerimizde tükettiğimiz gibi en kaliteli markalar arasından tercih tercih edilmektedir. Süslemede kullanılan malzemeler ise çoğunlukla yurtdışından temin edilmektedir. Önemle gıda süslemede uzman dünyaca ünlü firmaların ürünleri tercih edilmektedir.

üKullandığınız malzemeler yenilebilir mi?
Ürünlerimizin hepsi tamamıyla yenilebilir malzemelerden hazırlanmaktadır.

üÜrünlerin lezzetleri konusunda bilgi verebilir misiniz?
Kurabiyelerde genellikle yoğun vanilya aroması kullanılmaktadır. Ancak, istendiği takdirde tarçın aromalı da yapılabilmektedir.

üNasıl sipariş verebilirim?
Siparişler sadece e-mail yoluyla kabul edilmektedir. Telefon ile sipariş kabul edilmemektedir. Müge'nin Dükkanı adresinden beğenmiş olduğunuz bir modeli seçebilir veya size özel bir tasarım hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Ürünlerimiz sipariş üstüne ve tamamıyla kişiye özel olarak hazırlandığından ödeme yapılmadan sipariş kesinleştirilmemekte ve de tarihle iligli herhangi bir rezervasyon yapılmamaktadır.

üÖzel tasarım ürünlerin detaylarını size nasıl iletebilirim?
Kendinize özel olarak tasarlanmasını istediğiniz ürün detaylarını size göndereceğimiz Sipariş Formu’na girerek e-mail yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. Bize ileteceğiniz bilgilerin mümkün olduğunca kısa ve öz şekilde aktarılmasını önemle rica ediyoruz.

üSizi ziyaret edip ürünlerinizi görebilir miyim?
Tüm ürünler sipariş üstüne hazırlanıp taze bir şekilde teslim edilmektedir, bu yüzden hazırda ürün örnekleri bulunmayıp, pek çoğunun fotoğrafı İnternet sitemizde yayınlanmaktadır. Bu nedenle, Müge'nin Dükkanı'nı ziyaret edip ürünleri görerek sipariş vermeniz maalesef mümkün değildir.

üSiparişimi ne kadar zaman önce vermeliyim?
Siparişinizi adresinize ulaşmasını istediğiniz tarihten en az 1-2 hafta önce kesinleştirmiş olmanız gerekmektedir. Sipariş adedi arttıkça bu süre daha da uzayabilmektedir. Zaman zaman oluşan aşırı yoğunluk nedeniyle(özel günler,düğün sezonu vb.) herhangi bir planlama sıkıntısı yaşamamak için siparişinizi mümkün olduğunca erken kesinleştirmenizde fayda vardır.

üÜrünlerinizi ne tip ambalaj ya da paketlerde sunuyorsunuz?
Ürünlerimiz standart olarak sağlam, dayanıklı ve hediye paketi kutularında sunulmaktadır. Fiyatlarımıza ürünlerin tek tek poşetlenmesi ve hediye paketi şeklinde sunulması da dahildir.

üÜrünlerinizi standart dışı özel ambalaj ya da paketlerde sunma imkânınız var mıdır?
100 adet ve üstü bebek kurabiyesi siparişlerinde ürünler özel olarak hazırlanmış standart bebek sepetlerinde sunulabilmektedir. Bebek sepetleri için ekstra bir ücret talep edilmemektedir.  Ayrıca, arzu edildiği takdirde herhangi bir ekstra ücret talep edilmeden kurabiyelerin çubuklu olacak şekilde hazırlanması da mümkündür. Ancak sunumun renkli kovalarda talep edilmesi durumunda her 12 adet çubuklu kurabiye için 10 TL’lik ekstra bir kova maliyeti oluşmaktadır.

üKargo ile gönderi yapabiliyor musunuz?
‘Çubuklu kurabiye’ ve ‘3 boyutlu figür içeren cupcake’ler çok hassas oldukları için bu ürünler kargo ile gönderilememektedir. Bizzat elden teslim alınmalıdır. Bunların dışındaki diğer bütün ürünlerimiz kargo ile Türkiye’nin her yerine alıcı ödemeli olarak gönderilebilmektedir. Kargo bedelinin alıcı tarafından değil de gönderen tarafından ödenmesini talep etmeniz durumunda kargonun 10 TL karşılığında Müge'nin Dukkanı tarafından ön ödemeli olacak şekilde gönderilmesi de mümkündür.

üKargo gönderilerinde kurabiyelerin kırılma riski var mıdır?
Paketleme, oldukça özen gösterilerek yapılmasına rağmen ürünlerin hassas olması sebebiyle 1% bile olsa kurabiyelerde kırılma riski bulunmaktadır. Müge'nin Dukkanı müşterilerinin şehiriçi veya şehirlerarası kargo siparişi verirken bu riski göz önünde bulundurduğu varsayılmaktadır.

üÖdeme nasıl yapılır?
Ödeme sadece banka hesabına yapılacak havale / EFT yoluyla kabul edilmektedir. Kredi kartı ile ödeme maalesef kabul edilmemektedir.

üÖdeme yapılmadan da siparişim kesinleşmiş sayılır mı?
Ürünlerimiz sipariş üstüne ve tamamıyla kişiye özel olarak hazırlandığından ödeme yapılmadan sipariş kesin sayılmamakta ve tarih rezerve edilmemektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...